Про компанiю

Компанія «К2 Інвест» була зареєстрована в грудні 2005 року і на сьогоднішній день надає повний спектр професійних послуг на фондовому ринку України. Ми використовуємо комплексний підхід у вирішенні задач, максимально адаптуючи запропоновані рішення для кожного конкретного клієнта.

Компанія є учасником провідних біржових майданчиків, що дає нам можливість запропонувати Вам брокерське обслуговування на організованному ринку цінних паперів. Також ми пропонуємо наступні послуги на фондовому ринку: брокерське обслуговування, депозитарні послуги, комплексні послуги в області корпоративних фінансів, дилерські операції.

З моменту заснування Компанії нашими принципами роботи є конфіденційність, індивідуальний підхід і довіра у роботі з клієнтом. Довіра клієнтів - наш головний капітал.

Запорука успіху – команда високопрофесійних спеціалістів, які мають великий досвід роботи у фінансовій сфері. Наш колектив націлений на надання максимально відкритого доступу до фінансових послуг на фондовому ринку і найкращого рівня сервісу.

 

 

 Ліцензії

«К2 Інвест» надає послуги на підставі ліцензій НКЦПФР на професійну діяльність на фондовому ринку (ринку цінних паперів), а саме:

 

  •        - Діяльність з торгівлі цінними паперами: Брокерська діяльність, номер і дата прийняття рішення про видачу ліцензії № 322 від 22.03.2016 р. Строк дії - необмежений.

  •       - Діяльність з торгівлі цінними паперами: Дилерська діяльність, номер і дата прийняття рішення про видачу ліцензії № 322 від 22.03.2016 р. Строк дії - необмежений.

  •       - Депозитарна діяльність: Депозитарна діяльність депозитарної установи, серія: : АЕ № 294694 від 20.01.2015 р. Строк дії з 12.10.2013 р. -  необмежений.